Klima Servisi

KLİMA SERVİS

Müşterilerimizin tüm klima servis ihtiyaçlarını karşılayabilen resmi belgeli sertifikalı sadece izmirde hizmet veren klima servisi olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, olağanüstü müşteri hizmetleri ile birlikte kaliteli ve uygun bütçe dahilinde en yüksek kalitede klima onarım ve klima bakım klima montaj hizmetleri sunmaktır. Kaliteli ve Güvenilir teknik servis firmaları arasında en iyi firmayız. Klima servis hizmetini en iyi ve uygun servis fiyatları ile garantili olarak almanız mümkündür. Azra Teknik’de ne olursa olsun, Prensiplerimiz ve kalite anlayışımız kazanacağımız ücretin baya bir üstünde gelir. 

Kombi-servis

MONTAJ

Klima-montaj Klima-kurulum Profesyonel ekipman ve kaliteli malzeme kullanımı ile konut ve ticari alanlara yüksek kaliteli klima montaj hizmetlerini daha düşük maliyetle en iyi kalitede sunuyoruz.Sertifikalı ve Tecrübeli Kadromuz İle Tüm Markalarda montaj, bakım, onarım hizmetleri için İzmir bölgesinde kurumsal ve Kaliteli hizmet sağlamaktayız.

BAKIM

Klimanızın bakım zamanımı? Düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılan klima ünitelerinin ömrünün bakımı yapılmayan klimaların ünitelerden daha uzun olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Hala kurulduğu günkü gibi çalışan on yıldan uzun zaman montajını yaptığımız klimalara bakım hizmeti veriyoruz. Düzenli bakım eksikliği nedeniyle sadece üç yıl sonra bile yüksek arıza maliyeti çıkaran klimalara denk geliyoruz. Bakımlı klima size en yüksek performansta kullanım sunarken enerji faturalarınızı da düşürür! Klimanızın Bakım zamanı geldiyse ihmal etmeden bizi arayın!

TAMİR

Klima servis ihtiyacınızı gösteren birkaç durum vardır. Ortak sorunlar, klimanın artık eskisi kadar iyi performans göstermediğini, örneğin etkili bir şekilde soğutulmadığını veya ısıtılmadığını veya hava akışının kısıtlandığını sesli bir şekilde çalıştığını fark ettiğinizde ortaya çıkar. Başka bir ortak sorun ise sisteminden gelen koku olurdu. Bu durumlardan herhangi biri varsa, sizlere mümkün olan en kısa sürede hizmet vermek Azra Teknik için çok önemlidir. Bu süre zarfında, En iyi klima Tamir hizmeti vermek için hazırız. Tecrübelerimize göre, pahalı klima onarımlarının büyük çoğunluğu düzenli bakım yapılmayan ve en önemlisi klima konusunda tecrübesi az olan yada hiç olmayan kişilerin müdehaleleri sonrası gerçekleşir.

Yıllık Tecrübe
Kayıtlı Hizmet
Servis Ekibi

Siz hâlâ klimanızın bakımını ilaçlama pompası ile mi yaptırıyorsunuz? Videomuzu izlemeden karar vermeyin!

Güvenilir

Son 15 Yılda %98 Memnuniyetle 10.000'den Fazla klima servis hizmeti Verdik. Prensiplerimiz ve kalite anlayışımız kazanacağımız ücretin baya bir üstünde gelir. Bu ilkeler ile İzmir’in kurumsal klima servis firması olmayı ve güvenilir teknik servis şirketi olmayı başardık.

En İyi Hizmet

Uzman Kadromuz İle tüm marka klimalarda en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.Tüm Klima konut ve ticari klima servis ihtiyaçlarınız için kapınızın önünden uzman hizmet sağlayabiliriz Hizmet verdiğimiz bazı markalar Daikin, Mitsubishi, Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Bosch, Sigma, Samsung, Panasonic, Beko, Baymak Gree, LG, ve Toshiba gibi büyük üreticilerin klima servis konusunda klima onarım, yeni bir klima kurulumu ve hatta tüm bu markaların düzenli özel servis işlemlerini yapıyoruz.

Kurumsal

Önde gelen markaların klima bakımı, onarımı, montajı, sökümü, temizliği ve her türlü teknik servis ihtiyaçlarınız konusunda uzmanlığa sahip olarak, servis hizmetlerinde mümkün olan en iyi çözümü sağlamak için 15 yıldır İzmir'de hizmetinizdeyiz.

Uygun Fiyat

Zamanın ve maliyetin çok önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmeye çalışıyoruz. Birden çok klima servis ihtiyacı olan Müşterilerimizin gönül rahatlığı için, para tasarrufu sağlayan servis ve bakım sözleşmeleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için 0232 332 22 52 numaralı telefondan arayınız.

Şeffaf Fiyat Politikası

Azra Teknik® ücretsiz Bilgi alma hizmetinin yanı sıra şeffaf fiyat politikası ve kapıda ödeme ilkesi ile daha kaliteli ve daha güvenilir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

70 TL

Arıza Tespiti

130 TL

KLİMA BAKIMI

190 TL

Başlayan fiyatlarla klima montajı

Arçelik Klima Servisi, Beko Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Daikin Klima Servisi, Mitsubishi Klima Servisi, Toshiba Klima Servisi, General Klima Servisi, Sharp Klima Servisi, Midea Klima Servisi, Samui Klima Servisi, Sigma Klima Servisi, İklimsa Klima Servisi, Panasonic Klima Servisi, Denki Klima Servisi, Airfel Klima Servisi, Alarko Klima Servisi, Baymak Klima Servisi, Bosch Klima Servisi, Carrier Klima Servisi, Cartel Klima Servisi, Demirdöküm Klima Servisi, Diamond Electric Klima Servisi, Electra Klima Servisi, Electrolux Klima Servisi, Fuji Klima Servisi, Fujitsu Klima Servisi, Hitachi Klima Servisi, LG Klima Servisi, Mitsubishi Electric Klima Servisi, Daylux Klima Servisi, Rubenis Klima Servisi, Samsung Klima Servisi, Tüm markalar için servis hizmeti vermekteyiz

AZRA TEKNİK SERVİS olarak Türkiye’nin yaşadığı bu zorlu süreçte işimizin başında durarak, uzman kadro ve deneyim ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Koronavirüs salgınına karşı çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını korumaya yönelik bir dizi önlemi hayata geçirdik. Bunlardan en önemlisi hizmet alanlarımızın evine girmeden tüm atletlerimiz ve ekipmanlarımız alet ve yüzey dezenfektani ile kapınızda steril duruma getirip gerekli tüm önlemleri alarak tüm ev ve ofis ziyaretlerimizde HES KODU kontrolü yaparak evinize misafir olup Kilima Servisi, Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Temizleme gibi hizmetlerimize devam ediyoruz.

0232 332 22 52 merkez numaramızı yada 05050324497 numaralı telefonumuzu arayarak yada web sitemizden talep oluşturarak klima servis kaydınızı bırakıyorsunuz. Size en yakın servis aracımızı yönlendiriyoruz.

Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz, Klima servis hizmetlerinde en az 10 yıl deneyimi olan uzman kişilerle çalışıyoruz, sürekli telefon değiştirip müşterilerimizi mağdur etmiyoruz, Mesleki yeterlilik kurumu tarafından belgelendirilmiş ekip ile hizmet veriyoruz. Kaliteli işçilik yapıyoruz. Hijyen kurallarına dikkat ediyoruz, Tüm ekipmanlarımızı hizmet öncesi kapınızda dezenfekte ediyoruz. En önemlisi kazancımızın tek kuruşunu dahi hak etmeye öncelik VERİYORUZ.

Alaybey Klima Servisi

 Alsancak Klima Servisi

 Balçova Klima Servisi

 Bayraklı Klima Servisi

 Bornova Klima Servisi

 Buca Klima Servisi

 Çiğli Klima Servisi

 Demirköprü Klima Servisi

 Gaziemir Klima Servisi

 Göztepe Klima Servisi

 Karabağlar Klima Servisi

 Karşıyaka Klima Servisi

 Konak Klima Servisi

 Mavişehir Klima Servisi

 Menemen Klima Servisi

 Narlıdere Klima Servisi

 Örnekköy Klima Servisi

 Özkanlar Klima Servisi

 Şirinyer Klima Servisi

 Ulukent Klima Servisi

 Üçkuyular Klima Servisi

 Üçyol Klima Servisi

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin!

Uygun saatleri bizim için ayarlama yapıp müşteri memnuniyetine çok önem veren bir müessese gelen teknik ekip oldukça profesyonel kullanılan techizat ve ilaçlar gayet başarılı.
Kombi servisi
Ferzan Karadağ
Azra Teknik Google Yorumu
Oluşturduğumuz randevu saatinde evimize klima temizliği için gelindi . Gerçekten böyle bir hizmet yok herşeyleri harikaydı . Bundan sonraki klima bakım ve servis olarak Azra tekniği tercih edeceğiz ☺️
Kombi servisi
Zişan Taş
Azra Teknik Google Yorumu
Klima bakımına gelenler hemen gazı yok derler bu gelen arkadaşlar saolsunlar baya ilgilendiler bizi bilgilendirdiler tam donanimli ve kaliteli teçhizat kullanıyorlar, Bana kendi gözümün önünde kaçak yerini gösterdi ve gazını doldurdu tamir etti klima şimdi buz gibi sogutuyo Allah Razı Olsun Arkadaşlardan çekinmeden arayabilir hizmet alabilirsiniz faturada kesiyolar
Kombi servisi
Yakup
Azra Teknik Google Yorumu
Klima,mdaki soğutma sorunu ile ilgili başvurdum kendilerine zamanında gelip kontrol ettiler gazının tam olduğunu sadece bakım yapılması gerektiğini söylediler başka servisler gibi yok abi gaz basıcaz parçası değişicek diye yalan beyanda bulunmadılar kendilerine çok teşekkür ederim klima,m şimdi daha iyi soğutuyor
Kombi servisi
Hakan Yes
Azra Teknik Google Yorumu

Klima Servisi

klima bakım ve onarım, klima taktırma izmir, izmir klima montaj, klima servisi izmir, Bayraklı klima bakım, Buca klima servisi, Konak klima servisi, Çiğli klima servisi, Karabağlar klima servisi, Gaziemir klima bakım, Bornova klima bakım,karşıyaka klima servisi, klima servisi karşıyaka, karşıyaka klimacı, klimacı karşıyaka, karşıyaka klima tamiri, karşıyaka klima bakım, klima bakım, klima bakim, klima kurulum ücreti, klima gazı fiyatı, [klima montaj fiyatları], klima takma ücreti, klima sökme takma izmir, klima taktırmak, klima bakım fiyatları izmir, klima tamiri, klima kurulumu, klima montaj fiyatları izmir, klimacı karşıyaka,”klima temizligi”, klima bakımı, klima servisi, “klima bakımı”, klima bakım ücreti, izmir klima bakım, izmir klima montaj fiyatları, klima tamiri izmir , klima temizligi , klima temizliği ne kadar?, “klima temizliği izmir”, [klima bakımı], [klima bakım izmir], en yakın klima servisi, klima sogutmuyor, klima bakımı, bornova klimacı, klima sökme takma fiyatı izmir , gaziemir klima montajı, klima taşınması, klima sök tak ne kadar, klima gazı, klima gazı ne kadar, klima gaz basma fiyat, klima montajı izmir, izmir bornova klima servisleri, klima gaz basımı ne kadar, klima gaz dolumu ne kadar, klima gaz dolum ucreti, ev klima gazı dolumu fiyatları, klima bakım ücreti, klima bakımı ne kadar, klima montaj fiyatları, izmir klima montaj fiyatları, klima bakımı izmir, klima tamiri izmir, klima arızaları ve tamiri, klima sökme, klima montaj servisi, “klima montaj”, klima gaz basımı, klima soğutmuyor, klima demontaj fiyatı, klima söküp takma, [klima sökme], [klima sökümü] , kilima montaj, izmir klima temizleme klima sökme takma fiyatı izmir, [klima taşıma], [izmir klima montaj fiyatları], klima montaj ücreti izmir, buca klima bakım, izmir klima tamircisi, izmir klima bakım kampanya, klima tamir ve bakım, çiğli klimacı, klima montaj bornova, klima montaj izmir karşıyaka çiğli, bayraklı klima servisi, klima montaj servisi, klima gaz basımı, klima gaz dolum fiyatları , [klimaya gaz basma ücreti], [klima gaz dolumu], klima gazı fiyatları izmir, çiğli klima montaj, klima gazı dolumu izmir, klima montaj buca, klima montajı, “klima temizliği” klima filtresi temizleme, klima montaj ücreti, klima montaj izmir, klima servisi izmir, izmir klima servisi, klima temizleme ,klima temizleyici ,klima temizliği izmir, klima sökme takma fiyatları ,izmir klima temizliği, klima arızası, izmir klima temizleme ,klima temizleme fiyatları izmir, klima montajı, klima temizliği ,klima montaj fiyatı ,klima bakım fiyatları izmir ,klima tamiri, klima temizleme ücreti ,klima bakım izmir ,[klima temizliği izmir] ,[klima bakım fiyatları izmir] ,klima montaj karşıyaka, klima filtresi nasıl temizlenir ,izmir klima gaz dolumu ,klima gaz dolum fiyatı izmir ,[klima gazı fiyatları ] ,klima bakım fiyatları ,klima filtre temizliği ,izmir klima montaj ,klima montaj servisi, klima temizleme izmir “klima montaj” ,klima takma,çiğli klima montaj ,[klima temizleme] ,Klima temizliği, klima montaj ücreti izmir, klima temizliği fiyatı,[klima temizleme fiyatları izmir], izmir klima tamircisi, [Klima temizliği], klima temizlik sökme, montaj klima, klima montajı, [klima montaj], klima sökme, klima montaj izmir ,klima montaj ,izmir klima servisi ,klima takma, klima sökme takma fiyatları, klima taşıma ücreti, klima gazı dolumu fiyatları, “klima sökme” ,”klima sökümü” ,izmir klimacı ,klima temizleme fiyatı ,[izmir klima montaj] , klima montaj karşıyaka, izmir buca klima montaj, şirinyer klima montaj, klima bakım karşıyaka ,klima izmir ,[Klima tamiri] ,izmir de kilimacılar, klima sökme taşıma ne kadar, izmir klima servisi, klima gazı dolumu, klimaya gaz basma ücreti, klima gaz basma, “klima gaz dolumu”, klima gaz basma ücreti, klima gazı fiyatları, klima servisi, “klima tamiri”, klima bakım fiyatları, klima sökümü, izmir klima bakım,Her marka klima için, Bakım Arıza Montaj Servisi. Hemen arayın.

0232 332 22 52

SADECE İZMİR'DE HİZMET VERMEKTEYİZ!

Değerli Ziyaretçimiz Klimanızı Yada Herhangi eşyanızı Bir sorun Yaşadığınızda adresine gidemeyecek kadar Uzakta Olan  Kişilere Emanet Etmeyiniz. Unutmayınız ki Esas olan Güvendir.  Lütfen Hizmet alacağınız Firmaları iyi araştırınız.

Bizi Arayın Whatsapp'tan Ulaşın